Archiwum autora: admin

Z przykrością informujemy, że w sobotę 31 marca 2018r. wanna z hydromasażem będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania została wyłączona

Finały Grupy Południowej w Pływaniu w Hajnówce

21 marca br. odbyły się w Hajnówce Finały Grupy Południowej w pływaniu. Uczniowie Szkoły Podstawowej startowali w Igrzyskach Dzieci zaś gimnazjum – w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Udział wzięły SP 3 i SP 4 Bielsk Podlaski, SP 1, SP 2, SP … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Finały Grupy Południowej w Pływaniu w Hajnówce została wyłączona

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12,13 lat I runda

W dniach 23-24 marca 2018 roku w Suwałkach odbyła się I runda Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwa Młodzików 12,13 lat. Po raz kolejny swoją klasę pokazała Wiktoria Filipczuk. Nie znalazła rywalek na koronnym dystansie 100 I 200m stylem klasycznym. Na 100m następną … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12,13 lat I runda została wyłączona

Zatrudnimy konserwatora

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Zatrudnimy konserwatora została wyłączona

Promocja z okazji Dnia Mężczyzn

10 marca 2018r. każdy mężczyzna, który kupi  bilet na pływalnię lub siłownię dostaje 1 godzinę gratis.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Promocja z okazji Dnia Mężczyzn została wyłączona

Rezerwacja torów

Zachęcamy do zapoznania się z nowym planem rezerwacji torów naszej pływalni.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Rezerwacja torów została wyłączona

W sobotę 24 lutego 2018r. weekendowe zajęcia z nauki i doskonalenia pływania nie odbędą się.

Półkolonie w Michałowie

Znane porzekadło mówi, że w czasie wolnym dzieci się nudzą. Stwierdzenie być może trafne, lecz na pewno nie dotyczy dzieci z Michałowa. Do szerokiej oferty wakacyjnego wypoczynku tradycyjnie dołączył Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Michałowie organizując 5 – godzinne … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Półkolonie w Michałowie została wyłączona

Kolejny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Michałowa za nami.

Jak co roku, w ostatni weekend ferii zimowych na hali Szkoły Podstawowej w Michałowie rozegrano turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza. Tym razem do rozgrywek przystąpiło 7 zespołów, które przez kilka godzin walczyły o główne trofeum. Zwycięzcami (po roku przerwy) … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Kolejny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Michałowa za nami. została wyłączona

VII Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w pływaniu

18 stycznia br. uczniowie Szkoły Podstawowej w Michałowie po raz siódmy rozegrali swoje mistrzostwa w pływaniu. Do zawodów zgłosiło się 52 zawodników. Najlepsze wyniki i najwięcej zwycięstw zgarnęli oczywiście członkowie sekcji pływackiej „Na Fali”  działającej przy MOSiR– Wiktoria Filipczuk, Julia … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania VII Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w pływaniu została wyłączona