Archiwum autora: admin

UCZESTNICY PIKNIKU „ROWER MOJĄ PASJĄ”

Dobiega  końca zgłaszanie się do wyścigów kolarskich: – Przedszkolaki – jedno okrążenie wokół zalewu – dziewczęta/chłopcy – Szkoła Podstawowa –  klasy „0” – I – jedno okrążenie wokół zalewu  – dziewczęta/chłopcy – Szkoła Podstawowa –  klasy II – III – … Czytaj dalej

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania UCZESTNICY PIKNIKU „ROWER MOJĄ PASJĄ” została wyłączona

UWAGA!

Od 15 maja 2017r. zajęcia aqua aerobicu będą się odbywały tylko w poniedziałki.

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania UWAGA! została wyłączona

Zapraszamy na suuuuuper promocję :)

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania Zapraszamy na suuuuuper promocję :) została wyłączona

Zawody pływackie

Zawody pływackie na 4 625m

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania Zawody pływackie została wyłączona

IV Turniej Piłki Siatkowej Plażowej

REGULAMIN Turniej piłki siatkowej plażowej 2016

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania IV Turniej Piłki Siatkowej Plażowej została wyłączona

Przypominamy o turnieju szachowym

Regulamin III PUCHAR BURMISTRZA MICHAŁOWA W SZACHACH

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania Przypominamy o turnieju szachowym została wyłączona

UWAGA !!!

Dnia 6 maja 2017r.(sobota) odwołane są zajęcia z nauk i doskonalenia pływania – trenera Leszka Hajduka z godz. 14.00 i 15.00

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania UWAGA !!! została wyłączona

Informacja z ostatniej chwili

Trasa wyścigu kolarskiego na ok. 15 km w ramach pikniku „Rower moją pasją” jest już wyznaczona i dostępna do treningu. Początek oznakowania –droga do Krynicy, dalej szukamy umieszczone na drzewach biało-czerwone taśmy. Znajdują się one po prawej stronie naszej … Czytaj dalej

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania Informacja z ostatniej chwili została wyłączona

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie! została wyłączona

„Rower moją pasją”

Rower moją pasją 2017 ZGŁOSZENIE Mapka maraton rowerowy

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania „Rower moją pasją” została wyłączona