Archiwum autora: admin

Od 4 września wznawiamy  aqua aerobic, zajęcia będą się odbywały  we wtorki i czwartki o godzinie 18.30

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania została wyłączona

EURO SPOKO za nami! Chorwacja i Ukraina górą.

Siódmy Turniej Piłki Nożnej „Sześć lat po EURO SPOKO” w Michałowie został rozegrany w sobotę 4 sierpnia na głównej płycie stadionu. Odbył się w dwóch kategoriach wiekowych. Drużyny zgłoszone do zawodów w wyniku losowania otrzymały nazwy zespołów grających w Euro … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania EURO SPOKO za nami! Chorwacja i Ukraina górą. została wyłączona

Promocja „Ranne Ptaszki”

Czas trwania promocji o 31 sierpnia 2018r. W godzinach 10.00-15.00 w dni powszednie do zakupionego biletu indywidualnego dokładamy 1 godzinę gratis* *promocja nie obejmuje weekendów i świąt

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Promocja „Ranne Ptaszki” została wyłączona

VII Turniej „SZEŚĆ LAT PO EURO SPOKO” pod patronatem Prezesa Podlaskiego Zwiazku Piłki Nożnej

HARMONOGRAM 2005 I MŁODSIHARMONOGRAM 2004 I STARSI (OPEN) REGULAMIN TURNIEJU

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania VII Turniej „SZEŚĆ LAT PO EURO SPOKO” pod patronatem Prezesa Podlaskiego Zwiazku Piłki Nożnej została wyłączona

Miła uroczystość w Michałowie

Zastępca Prezesa Podlaskiego Związku Piłki Nożnej Antoni Plona wręczył długoletniemu trenerowi drużyny kobiet, członkowi Zarządu KS Michałowo, a obecnie Dyrektorowi MOSiR w Michałowie Dariuszowi Golakowi Honorową Brązową Odznakę Polskiego Związku Piłki Nożnej. Na zdjęciu Dariusz Golak z wychowanką Magdaleną Tarasewicz-Łotysz

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Miła uroczystość w Michałowie została wyłączona

Relacja z imprezy „Rower moja pasją”

II Piknik kolarski „Rower moją pasją” przeszedł do historii. Przy pięknej, słonecznej pogodzie, na malowniczą trasę wokół zalewu w Michałowie i leśne dukty Nadleśnictwa Żednia wyruszyło 147 kolarzy. Jest to wzrost ilości uczestników, w stosunku do roku ubiegłego o 55%.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Relacja z imprezy „Rower moja pasją” została wyłączona

Zapraszamy na piknik rowerowy.

Regulamin II Pikniku Rowerowego MAPA (nowa wersja) Trasa – Nieokiełznana Puszcza Trasa – Leśna Przygoda       DRODZY MIŁOŚNICY KOLARSTWA!             W czasie pikniku policjanci z Komisariatu w Zabłudowie będą znakować rowery, które w wypadku kradzieży będzie można łatwo … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Zapraszamy na piknik rowerowy. została wyłączona

KS Michałowo – TUR Bielsk Podlaski 25.04.2018

Dzień 25 kwietnia był wielkim wydarzeniem w michałowskiej piłce nożnej. W ¼ Pucharu Polski Województwa Podlaskiego KS Michałowo zmierzył się z Turem Bielsk Podlaski. Po równej walce zwyciężyli 1:0 zawodnicy Tura i oni awansowali do następnej rundy. Gratulujemy i życzymy … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania KS Michałowo – TUR Bielsk Podlaski 25.04.2018 została wyłączona

Informacja z ostatniej chwili

Trasa wyścigu kolarskiego na ok. 15 km w ramach II pikniku „Rower moją pasją” jest już wyznaczona i dostępna do treningu. Nie odbiega ona znacznie od ubiegłorocznej. Początek oznakowania –droga do Krynicy, dalej szukamy umieszczonych na podłożu (drodze, ściółce lub … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Informacja z ostatniej chwili została wyłączona

Kolejny sukces Wiktorii!

W finale wojewódzkim Igrzysk Dzieci w pływaniu (Szkoły Podstawowe do klas VI) wielki sukces odniosła nasza zawodniczka Wiktoria Filipczuk zajmując w finale 50m stylem klasycznym drugie miejsce. Jest to pierwszy medal w zawodach tej rangi od wielu lat w konkurencji … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Kolejny sukces Wiktorii! została wyłączona