Archiwum autora: admin

W sobotę 24 lutego 2018r. weekendowe zajęcia z nauki i doskonalenia pływania nie odbędą się.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania została wyłączona

Półkolonie w Michałowie

Znane porzekadło mówi, że w czasie wolnym dzieci się nudzą. Stwierdzenie być może trafne, lecz na pewno nie dotyczy dzieci z Michałowa. Do szerokiej oferty wakacyjnego wypoczynku tradycyjnie dołączył Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Michałowie organizując 5 – godzinne … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Półkolonie w Michałowie została wyłączona

Kolejny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Michałowa za nami.

Jak co roku, w ostatni weekend ferii zimowych na hali Szkoły Podstawowej w Michałowie rozegrano turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza. Tym razem do rozgrywek przystąpiło 7 zespołów, które przez kilka godzin walczyły o główne trofeum. Zwycięzcami (po roku przerwy) … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Kolejny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Michałowa za nami. została wyłączona

VII Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w pływaniu

18 stycznia br. uczniowie Szkoły Podstawowej w Michałowie po raz siódmy rozegrali swoje mistrzostwa w pływaniu. Do zawodów zgłosiło się 52 zawodników. Najlepsze wyniki i najwięcej zwycięstw zgarnęli oczywiście członkowie sekcji pływackiej „Na Fali”  działającej przy MOSiR– Wiktoria Filipczuk, Julia … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania VII Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w pływaniu została wyłączona

Turniej siatkówki: Szymki po raz siódmy na tronie!

Kolejny (a 7 organizowany przez MOSiR) Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Michałowie już za nami. Po raz siódmy z kolei zwycięstwo odniosła drużyna Szymki w składzie: Alina Awruk, Michał Suchodoła, Dawid Skiepko. Udział wzięło 10 zespołów. … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Turniej siatkówki: Szymki po raz siódmy na tronie! została wyłączona

Promocja na dzień Babci i Dziadka

W dniu 21 i 22 stycznia 2018r. zapraszamy Babcie i Dziadków do skorzystania z promocji: do każdego zakupionego biletu indywidualnego  dodajemy 1 godzinę gratis.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Promocja na dzień Babci i Dziadka została wyłączona

MOSiR na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Jak co roku, MOSiR przekazuje Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Michałowie do licytacji na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy pamiątki związane ze sportem. Dzięki uprzejmości Pani Agnieszki z Hurtowni Sportowej KAJA w Białymstoku – otrzymaliśmy piłkę z autografem Tomasza Frankowskiego. Takimi piłkami … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania MOSiR na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! została wyłączona

Zapraszamy na półkolonie zimowe.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Zapraszamy na półkolonie zimowe. została wyłączona

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2018 Roku przesyłamy najserdeczniejsze życzenia, aby ten okres był dla Państwa niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzymy, aby upłynął w spokoju, radości wśród Rodziny przy kolędach i zapachu świerkowej choinki.  Dyrektor … Czytaj dalej

Osoba nr 250 000 odwiedziła basen

Niedawno minęło 6 lat istnienia pływalni w Michałowie. Do końca listopada br. odwiedziło nas i skorzystało z naszych usług 247 174 osób. Byliśmy pewni, że w grudniu powitamy 250 000 miłośnika naszego obiektu. Codziennie zliczaliśmy odwiedzających i stało się jasne, że 19 … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Osoba nr 250 000 odwiedziła basen została wyłączona