Archiwum autora: admin

Zatrudnimy ratowników do pracy na zbiorniku wodnym w Michałowie.

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania Zatrudnimy ratowników do pracy na zbiorniku wodnym w Michałowie. została wyłączona

Wiosna nadpływa- nie przegap tej fali

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania Wiosna nadpływa- nie przegap tej fali została wyłączona

Finały Gimnazjady w pływaniu

Drużyny dziewcząt i chłopców z naszego gimnazjum w dniu 15 marca br. wzięły udział w Wojewódzkich Finałach Gimnazjady w pływaniu w Augustowie. Dziewczęta zespołowo zajęły 9 miejsce na 16 drużyn (Ewa Balcerzak, Joanna Balcerzak, Patrycja Bocheńska, Aleksandra Czerniawska, Dominika Sikora, … Czytaj dalej

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania Finały Gimnazjady w pływaniu została wyłączona

Sukces Maćka Ostaszewskiego

Dobrze spisali się chłopcy ze Szkoły Podstawowej, którzy startowali w Wojewódzkim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu. Zawody odbyły się 08 marca na pływalni w Augustowie. Indywidualnie najlepiej popłynął Maciek Ostaszewski, który zajął IV miejsce w finale 50m stylem motylkowym. … Czytaj dalej

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania Sukces Maćka Ostaszewskiego została wyłączona

Zmiana rezerwacji na torach

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania Zmiana rezerwacji na torach została wyłączona

Promocja!

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania Promocja! została wyłączona

Orliki grały w Mońkach

12 lutego br. odbył się Halowy Turniej piłki nożnej rocznika 2006. Udział wzięła też drużyna z Michałowa w składzie: Mateusz Kasperowicz, Jakub Ławniczuk, Kacper Stocki, Grzegorz Klimiuk, Piotr Klimiuk, Jakub Florczuk, Mateusz Florczuk, Marcin Burak, Jakub Czerniawski, Jakub Polański, Filip … Czytaj dalej

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania Orliki grały w Mońkach została wyłączona

Na Wiktorii można polegać jak na Zawiszy!

Pierwszy w tym roku start i wielki sukces. Na VII Zawodach Pływackich pod patronatem Starosty Sokólskiego i komplet zwycięstw: – 50m stylem dowolnym – 1 miejsce (34,57) następną zawodniczkę wyprzedziła o 0,52 sek. – 50m stylem klasycznym – 1 miejsce … Czytaj dalej

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania Na Wiktorii można polegać jak na Zawiszy! została wyłączona

MOSiR w Michałowie zaprasza na zajęcia z pływania:

Weekendowa nauka pływania dla dzieci od podstaw – zajęcia prowadzone przez trenera Leszka Hajduka w  soboty o godz. 13.00, pierwsze zajęcia 4 marca 2017r. Weekendowe doskonalenie pływania dla dzieci – zajęcia prowadzone przez trenera Leszka Hajduka w  soboty o godz. … Czytaj dalej

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania MOSiR w Michałowie zaprasza na zajęcia z pływania: została wyłączona

WIKTORIA FILIPCZUK

WIKTORIA FILIPCZUK przeszła z etapu powiatowego do etapu wojewódzkiego w plebiscycie CZEMPIONI PODLASIA 2016! od teraz jej treść sms’a to CPUW.5 SMS należy wysłać na numer 72355 (koszt 2,46 zł z vat).Głosowanie potrwa do 20 lutego do godz 20:59:59. Dzięki … Czytaj dalej

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania WIKTORIA FILIPCZUK została wyłączona