Archiwum autora: Stanisław Malesiński

Na koniec roku szkolnego Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Michałowie wręczył upominki najlepszym pływakom. Za godne reprezentowanie Sekcji Pływackiej „Na Fali” wyróżnieni zostali: Nadia Zastocka Nikola Zastocka Amelia Grodzka Wiktoria Filipczuk Maciej Ostaszewski     Także zawodnicy drużyny … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania została wyłączona

RANNE PTASZKI

PROMOCJA RANNE PTASZKI OD 1 LIPCA DO 31 SIERPNIA 2020 OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU DO GODZ. 13.00 PRZY ZAKUPIE BILETU NORMALNEGO, ULGOWEGO, SENIOR – OTRZYMUJESZ 1 GODZ. GRATIS ZAPRASZAMY!!!

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania RANNE PTASZKI została wyłączona

Atrakcje wracają na basen w Michałowie

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Atrakcje wracają na basen w Michałowie została wyłączona

Szanowni Klienci! Po prawie trzech miesiącach przerwy wracamy do pływalni, siłowni, sauny, jacuzzi. Dbając o Wasze bezpieczeństwo zainstalowaliśmy osłonę stanowiska kasowego, bezdotykową stację dezynfekcji rąk. Wprowadziliśmy dodatkowe procedury zalecane przez Główny Inspektorat Sanitarny, abyście czuli się bezpiecznie i zostały spełnione … Czytaj dalej

Drodzy klienci!

Planujemy otwarcie pływalni i siłowni od 6 czerwca 2020r. (sobota). Szczegóły funkcjonowania obiektu zgodnie z najnowszymi wytycznymi poznacie wkrótce. Zapraszamy!!

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Drodzy klienci! została wyłączona

Półfinały Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu w Hajnówce.

10 marca br. uczniowie Szkoły Podstawowej w Michałowie wzięli udział u Półfinałach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Hajnówce. Medalowe pozycje zajęli: Kat. klas IV – VI (2007 i młodsi) 2 miejsce – Amelia Grodzka na 50 m stylem dowolnym 3 miejsce … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Półfinały Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu w Hajnówce. została wyłączona

Dzień Mężczyzn

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Dzień Mężczyzn została wyłączona

Międzynarodowy Dzień Kobiet

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Międzynarodowy Dzień Kobiet została wyłączona

Osoba nr 350 000 odwiedziła basen

Pływalnia „Na Fali” w Michałowie funkcjonuje od października 2011 roku. Już dziewiąty rok otwarte drzwi czekają na swoich klientów. Tu można skorzystać z basenu sportowego, rekreacyjnego, jacuzzi, sauny, zjeżdżalni albo siłowni. Rok temu 2 lutego mieliśmy osoby o numerach 299 999, … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Osoba nr 350 000 odwiedziła basen została wyłączona

IX Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w pływaniu

20 lutego br. uczniowie Szkoły Podstawowej w Michałowie po raz ósmy rozegrali swoje mistrzostwa w pływaniu. Do zawodów zgłosiło się 62 zawodników. Ze względu na panująca grypę do zawodów przystąpiło tylko 48 pływaków.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania IX Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w pływaniu została wyłączona