Archiwum autora: Stanisław Malesiński

INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW KURSU NA RATOWNIKÓW WODNYCH

Przesyłam informacje dotyczące Kursu na Ratownika wodnego organizowanego przez Białostockie WOPR i MOSiR w Michałowie: I. Pierwsze zajęcia odbędą się w dniach 13 i 14 kwietnia 2019 r w godzinach: 1. 10:00-11:30 zajęcia praktyczne na pływalni – MOSiR Michałowo 2. … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW KURSU NA RATOWNIKÓW WODNYCH została wyłączona

Sukces dziewcząt w Suwałkach!

15 i 16 marca dwie nasze zawodniczki Wiktoria Filipczuk i Amelia Grodzka wzięły udział w Suwałkach w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12 i 13 lat.  Obie zaliczyły po 4 starty i po 3 razy stanęły na podium. Wiktoria (2006) zwyciężyła … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Sukces dziewcząt w Suwałkach! została wyłączona

Medale i awanse do finałów w pływaniu

Dnia 13 marca br. odbyły się w Hajnówce półfinały Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej Grupy Południowej (powiaty: Białystok, Bielsk Podlaski, Hajnówka, Mońki, Siemiatycze) w pływaniu.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Medale i awanse do finałów w pływaniu została wyłączona

Przełożenie meczu 18 kolejki IV Ligi

Mecz 18 kolejki IV Ligi KS Michałowo – Sparta 1951 Szepietowo, który miał odbyć się 16 marca 2019 r. o godz. 14.00 odbędzie się 15 maja br. o godz. 18.00. Za zmianę przepraszamy

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Przełożenie meczu 18 kolejki IV Ligi została wyłączona

Próba pobicia rekordu Michałowa w pływaniu drużynowym na dystansie 5 km

Bicie rekordu Michałowa w pływaniu – Kopia

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Próba pobicia rekordu Michałowa w pływaniu drużynowym na dystansie 5 km została wyłączona

10 marca – Dzień Mężczyzn

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania 10 marca – Dzień Mężczyzn została wyłączona

Dzień Kobiet

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Dzień Kobiet została wyłączona

Szkolenie kadry do prowadzenia zajęć z osobami niepełnosprawnymi.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Szkolenie kadry do prowadzenia zajęć z osobami niepełnosprawnymi. została wyłączona

Kurs ratownika wodnego w Michałowie

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Kurs ratownika wodnego w Michałowie została wyłączona

VIII Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w pływaniu

14 lutego br. uczniowie Szkoły Podstawowej w Michałowie po raz ósmy rozegrali swoje mistrzostwa w pływaniu. Do zawodów zgłosiło się 55 zawodników.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania VIII Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w pływaniu została wyłączona