Archiwum autora: Stanisław Malesiński

Półfinały Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu w Hajnówce.

10 marca br. uczniowie Szkoły Podstawowej w Michałowie wzięli udział u Półfinałach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Hajnówce. Medalowe pozycje zajęli: Kat. klas IV – VI (2007 i młodsi) 2 miejsce – Amelia Grodzka na 50 m stylem dowolnym 3 miejsce … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Półfinały Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu w Hajnówce. została wyłączona

Dzień Mężczyzn

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Dzień Mężczyzn została wyłączona

Międzynarodowy Dzień Kobiet

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Międzynarodowy Dzień Kobiet została wyłączona

Osoba nr 350 000 odwiedziła basen

Pływalnia „Na Fali” w Michałowie funkcjonuje od października 2011 roku. Już dziewiąty rok otwarte drzwi czekają na swoich klientów. Tu można skorzystać z basenu sportowego, rekreacyjnego, jacuzzi, sauny, zjeżdżalni albo siłowni. Rok temu 2 lutego mieliśmy osoby o numerach 299 999, … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Osoba nr 350 000 odwiedziła basen została wyłączona

IX Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w pływaniu

20 lutego br. uczniowie Szkoły Podstawowej w Michałowie po raz ósmy rozegrali swoje mistrzostwa w pływaniu. Do zawodów zgłosiło się 62 zawodników. Ze względu na panująca grypę do zawodów przystąpiło tylko 48 pływaków.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania IX Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w pływaniu została wyłączona

Walentynkowe nagrody rozlosowane

I nagroda – kolacja ufundowana przez Gospodę w Michałowie – para nr 5 II nagroda – para nr 3 III nagroda – para nr 1 IV nagroda – para nr 4 V nagroda – para nr 6 VI nagroda – … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Walentynkowe nagrody rozlosowane została wyłączona

22 lutego 2020 godz. 10.00

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania 22 lutego 2020 godz. 10.00 została wyłączona

9 Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w pływaniu

Regulamin IX MSP w pływaniu 2019

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania 9 Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w pływaniu została wyłączona

Kolejny udany turnus półkolonii w Michałowie.

Po raz kolejny Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Michałowie zorganizował półkolonie, w których udział wzięło 26 dzieciaków w wieku od 6 do 11 lat. Spędzały one czas pod okiem doświadczonych instruktorów. Prze 5 godzin codziennie korzystały z atrakcji pływalni, … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Kolejny udany turnus półkolonii w Michałowie. została wyłączona

Czekamy na 350 tysięcznika!

Miesiąc styczeń 2020 był rekordowy pod względem ilości osób, które skorzystały z naszej pływalni (5 864). Zbliżamy się do liczby 350 000 Prawdopodobnie osiągniemy ją w lutym tego roku.                        … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Czekamy na 350 tysięcznika! została wyłączona