Zatrudnimy ratowników do pracy na zbiorniku wodnym w Michałowie.

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania Zatrudnimy ratowników do pracy na zbiorniku wodnym w Michałowie. została wyłączona

Wiosna nadpływa- nie przegap tej fali

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania Wiosna nadpływa- nie przegap tej fali została wyłączona

Finały Gimnazjady w pływaniu

Drużyny dziewcząt i chłopców z naszego gimnazjum w dniu 15 marca br. wzięły udział w Wojewódzkich Finałach Gimnazjady w pływaniu w Augustowie. Dziewczęta zespołowo zajęły 9 miejsce na 16 drużyn (Ewa Balcerzak, Joanna Balcerzak, Patrycja Bocheńska, Aleksandra Czerniawska, Dominika Sikora, Klaudia Sikorska, Kaja Stocka, Justyna Urwan, Zofia Aksiucik). W sztafecie 8x50m stylem dowolnym zajęły 8 miejsce. Chłopcy drużynowo byli na 10 miejscu na 13 drużyn a w sztafecie 8x50m stylem dowolnym zajęli 9 miejsce (Cezary Daniluk, Hubert Golak, Kacper Hajduk, Szymon Harasimczuk, Mateusz Ławreszuk, Szymon Magnuszewski, Patryk Molski, Robert Ostaszewski) Indywidualnie punktowane było 12 pierwszych miejsc na poszczególnych dystansach. Dla naszego gimnazjum punkty zdobyli: Robert Ostaszewski (11 na 50m stylem klasycznym) i Kacper Hajduk (12 na 50m stylem motylkowym).

Czytaj dalej

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania Finały Gimnazjady w pływaniu została wyłączona

Sukces Maćka Ostaszewskiego

Dobrze spisali się chłopcy ze Szkoły Podstawowej, którzy startowali w Wojewódzkim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu. Zawody odbyły się 08 marca na pływalni w Augustowie. Indywidualnie najlepiej popłynął Maciek Ostaszewski, który zajął IV miejsce w finale 50m stylem motylkowym. Sztafeta złożona z ośmiu zawodników została sklasyfikowana  na 10 miejscu.

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania Sukces Maćka Ostaszewskiego została wyłączona

Zmiana rezerwacji na torach

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania Zmiana rezerwacji na torach została wyłączona

Promocja!

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania Promocja! została wyłączona

Orliki grały w Mońkach

12 lutego br. odbył się Halowy Turniej piłki nożnej rocznika 2006. Udział wzięła też drużyna z Michałowa w składzie: Mateusz Kasperowicz, Jakub Ławniczuk, Kacper Stocki, Grzegorz Klimiuk, Piotr Klimiuk, Jakub Florczuk, Mateusz Florczuk, Marcin Burak, Jakub Czerniawski, Jakub Polański, Filip Repnik, Kacper Artemiuk, Mateusz Zięciak, Mateusz Łapiński, Mariusz Kropiwnicki, Paweł Ostaszewski. Trenerem tego zespołu jest Daniel Szemiot.

Nasi młodzi piłkarze wygrali dwa spotkania, jedno zremisowali i zajęli 6 miejsce.

Końcowa kolejność:

I – MKS Ełk

II – Promień Mońki Bayern

III – Gryfik Gródek

IV – MOSiR Bielsk Podlaski

V – UKS Perlejewo

VI – KS Michałowo

VII – Jastrząb Knyszyn

VIII – Promień Mońki Borussia

 

TOP 5 turnieju:

  • Doliwa Kacper – MKS Ełk
  • Tchórzewski Maks – MOSiR Bielsk Podlaski
  • Bojar Kacper – UKS Perlejewo
  • Stocki Kacper – KS Michałowo
  • Roszkowski Patryk – Promień Bayern Mońki

 

 

 

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania Orliki grały w Mońkach została wyłączona

Na Wiktorii można polegać jak na Zawiszy!

Pierwszy w tym roku start i wielki sukces. Na VII Zawodach Pływackich pod patronatem Starosty Sokólskiego i komplet zwycięstw:

– 50m stylem dowolnym – 1 miejsce (34,57) następną zawodniczkę wyprzedziła o 0,52 sek.

– 50m stylem klasycznym – 1 miejsce (42,65) z przewagą 4,91 sek.

– 100m stylem zmiennym – 1 miejsce (1.23,79) z przewagą 5,00 sek.

W zawodach startował także Maciek Ostaszewski i zajął on 7 miejsce na 50m stylem dowolnym (33,07), 5 miejsce na 50m stylem motylkowym (33,53) oraz 4 miejsce na 100m stylem zmiennym (1.25,42)

Gratulacje i życzymy następnych sukcesów a okazja ku temu będzie, bo zbliżają się Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania Na Wiktorii można polegać jak na Zawiszy! została wyłączona

MOSiR w Michałowie zaprasza na zajęcia z pływania:

nauka pływania 2017Weekendowa nauka pływania dla dzieci od podstaw – zajęcia prowadzone przez trenera Leszka Hajduka w  soboty o godz. 13.00, pierwsze zajęcia 4 marca 2017r.

Weekendowe doskonalenie pływania dla dzieci – zajęcia prowadzone przez trenera Leszka Hajduka w  soboty o godz. 14.00, pierwsze zajęcia 4 marca 2017r.

Weekendowa nauka pływania dla dzieci – kontynuacja – zajęcia prowadzone przez trenera Leszka Hajduka w  soboty o godz. 15.00, pierwsze zajęcia 4 marca 2017r.

Zapisy na zajęcia w recepcji pływalni lub pod nr. tel. : 85 7 189 424

D

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania MOSiR w Michałowie zaprasza na zajęcia z pływania: została wyłączona

WIKTORIA FILIPCZUK

16711561_1089557437822745_2582507407742771604_nWIKTORIA FILIPCZUK przeszła z etapu powiatowego do etapu wojewódzkiego w plebiscycie CZEMPIONI PODLASIA 2016! od teraz jej treść sms’a to CPUW.5 SMS należy wysłać na numer 72355 (koszt 2,46 zł z vat).Głosowanie potrwa do 20 lutego do godz 20:59:59. Dzięki waszym głosom udało się jej przejść o krok bliżej po tytuł CZEMPIONA PODLASIA 2016!teraz również liczy na państwa wsparcie każdy wysłany sms to jeden głos który może pomóc zdobyć ten wymarzony tytuł.

D

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania WIKTORIA FILIPCZUK została wyłączona