Zatrudnimy konserwatora

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Zatrudnimy konserwatora została wyłączona

Promocja z okazji Dnia Mężczyzn

10 marca 2018r. każdy mężczyzna, który kupi  bilet na pływalnię lub siłownię dostaje 1 godzinę gratis.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Promocja z okazji Dnia Mężczyzn została wyłączona

Rezerwacja torów

Zachęcamy do zapoznania się z nowym planem rezerwacji torów naszej pływalni.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Rezerwacja torów została wyłączona

W sobotę 24 lutego 2018r. weekendowe zajęcia z nauki

i doskonalenia pływania nie odbędą się.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania została wyłączona

Półkolonie w Michałowie

Znane porzekadło mówi, że w czasie wolnym dzieci się nudzą. Stwierdzenie być może trafne, lecz na pewno nie dotyczy dzieci z Michałowa. Do szerokiej oferty wakacyjnego wypoczynku tradycyjnie dołączył Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Michałowie organizując 5 – godzinne półkolonie, w których wzięło udział 19 dzieci w wieku od 6 do 11 lat.

Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Półkolonie w Michałowie została wyłączona

Kolejny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Michałowa za nami.

Jak co roku, w ostatni weekend ferii zimowych na hali Szkoły Podstawowej w Michałowie rozegrano turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza. Tym razem do rozgrywek przystąpiło 7 zespołów, które przez kilka godzin walczyły o główne trofeum. Zwycięzcami (po roku przerwy) zostały ponownie Szybkie Strzały (Dawid Doroszko, Emil Doroszko, Przemysław Doroszko, Artur Sokołowski, Bogdan Sawicki, Rafał Weremczuk, Mateusz Gajewski, Adrian Lewsza) przed Szybszymi Strzałami (Krzysztof Kazberuk, Dariusz Anchim, Przemysław Kazberuk, Bartosz Bogdanowicz, Andrzej Wowk, Paweł Gwizdak, Łukasz Włodkowski, Igor Jaroszuk) i Chłopakami z Gródka (Tomasz Owerczuk, Rafał Rusowicz, Maciej Szutkiewicz, Kamil Owerczuk, Robert Lutostański, Mateusz Czemiel, Łukasz Czemiel, Wojciech Dudko). Czwarte miejsce zajęły Młode Wilki, piąte Herosi, szóste Ogórki Zdzisława a siódme Gang Świeżaków. Dwie ostatnie drużyny to najmłodsi zawodnicy z Michałowa.

       

Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Kolejny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Michałowa za nami. została wyłączona

VII Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w pływaniu

18 stycznia br. uczniowie Szkoły Podstawowej w Michałowie po raz siódmy rozegrali swoje mistrzostwa w pływaniu. Do zawodów zgłosiło się 52 zawodników.

Najlepsze wyniki i najwięcej zwycięstw zgarnęli oczywiście członkowie sekcji pływackiej „Na Fali”  działającej przy MOSiR– Wiktoria Filipczuk, Julia Hajduk, Maciej Ostaszewski, Nadia Zastocka, Jakub Czerniawski. Szczególne słowa uznania należą się Hani Gryko, która jako jedyna osoba z klasy drugiej przystąpiła do zawodów. Po trzech najlepszych zawodników w każdej konkurencji otrzymało medale złote, srebrne i brązowe zaś pozostali medale pamiątkowe.

Medale wręczali Zastępca Dyrektora Szkoły Podstawowej – Wioletta Gryko i Przewodnicząca Rady Rodziców – Andżelika Gryko. Wielu młodych zawodników pobiło rekordy życiowe. A na trybunach gorący doping od rodziców, nauczycieli i kolegów.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania VII Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w pływaniu została wyłączona

Turniej siatkówki: Szymki po raz siódmy na tronie!

Kolejny (a 7 organizowany przez MOSiR) Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Michałowie już za nami. Po raz siódmy z kolei zwycięstwo odniosła drużyna Szymki w składzie: Alina Awruk, Michał Suchodoła, Dawid Skiepko. Udział wzięło 10 zespołów.

Ostateczna wyniki TUTAJ

Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Turniej siatkówki: Szymki po raz siódmy na tronie! została wyłączona

Promocja na dzień Babci i Dziadka

W dniu 21 i 22 stycznia 2018r. zapraszamy Babcie i Dziadków do skorzystania z promocji: do każdego zakupionego biletu indywidualnego  dodajemy 1 godzinę gratis.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Promocja na dzień Babci i Dziadka została wyłączona

MOSiR na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Jak co roku, MOSiR przekazuje Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Michałowie do licytacji na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy pamiątki związane ze sportem. Dzięki uprzejmości Pani Agnieszki z Hurtowni Sportowej KAJA w Białymstoku – otrzymaliśmy piłkę z autografem Tomasza Frankowskiego. Takimi piłkami będą rozgrywane Mistrzostwa Świata w 2018 roku w Rosji. Bliższych informacji o możliwości zakupu tak cennej pamiątki prosimy szukać na stronie www.gokmichalowo.pl.

Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania MOSiR na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! została wyłączona