XX Regaty Puchar Żubra

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania XX Regaty Puchar Żubra została wyłączona

A szczęście było tak blisko!

Trzecie podejście do finału Pucharu polski Województwa Podlaskiego i trzeci raz znalazła się drużyna lepsza od nas. We wcześniejszych edycjach odpadaliśmy w półfinałach z Jagiellonią Białystok II (po rzutach karnych) oraz z ŁKS Łomża. Tym razem w półfinale zwyciężył zespół Olimpii Zambrów.

Gra naszej drużyny może napawać optymizmem przed rozgrywkami IV ligi. Patrząc na ich umiejętności i skład powinni uplasować się wysoko. Szkoda tylko tego, ze w ostatnich sekundach dogrywki zdekoncentrowali się na chwilę i było po zawodach.

Na tle drużyn III ligowych (KS Wasilków i Olimpia Zambrów) nie zaprezentowaliśmy się gorzej. Obawiamy się, że szanse na rewanż nadejdą szybko, bo z taka grą w III lidze nasi przeciwnicy nie mają czego szukać. Według wielu kibiców lepsze wrażenie pozostawili po sobie zawodnicy z Wasilkowa.

Niemniej gratulujemy Olimpii zwycięstwa i życzymy sukcesu w finale z Ruchem Wysokie Mazowieckie.

KS Michałowo – Olimpia Zambrów 1:2 (1:0). Bramki: Gryko 2 – Zalewski  67, Napora 120

KS Michałowo: Szczepanik, Koźlik, Zabrocki, Małyszko, Tomczyk M. (Charkiewicz 80), Skiepko, Korotkiewicz (Tchórznicki 95), Roszkowski (Weremczuk 101), Gryko, Kondracki, Grabowski (Butkiewicz 91)

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania A szczęście było tak blisko! została wyłączona

Zielona papużka czeka na właściciela

Na pływalnię w Michałowie przyleciała zielona papużka.  Na prawej nóżce ma obrączkę z nr 29. Czeka na właściciela.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Zielona papużka czeka na właściciela została wyłączona

OLIMPIA ZAMBRÓW NA DRODZE DO FINAŁU PUCHARU POLSKI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO

W dniu dzisiejszym w siedzibie Podlaskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie półfinałów Pucharu Polski. Naszym przeciwnikiem został III ligowy zespół Olimpii Zambrów. Mecz zostanie rozegrany 25 lipca (s0bota) br. o godz. 17.00 w Michałowie.

Drugą parę stanowi ŁKS Łomża – Ruch Wysokie Mazowieckie

Zapraszamy na trybuny naszego stadionu.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania OLIMPIA ZAMBRÓW NA DRODZE DO FINAŁU PUCHARU POLSKI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO została wyłączona

Z dwóch KS lepsze Michałowo

W sobotę 18 lipca br. rozegrane zostało zaległe spotkanie 1/4 finału okręgowego Pucharu Polski. W walce o półfinał spotkały się drużyny KS Wasilków i KS Michałowo.

Mecz miał zostać rozegrany 18 kwietnia. Nie doszedł do skutku ze względu na  koronawirusa.

Mecz toczył się z optyczną przewagą III ligowców. Nie mogli oni uwieńczyć tego golem. W bramce dwoił i troił się nasz nowy nabytek  Łukasz Szczepanik (przeszedł z Wasilkowa). W meczu debiutował także w naszym zespole Jakub Korotkiewicz (18 latek pozyskany z Wisły Kraków),

Do przerwy było 0:0. Pierwsi na prowadzenie wyszli goście, W 62. minucie bramkę zdobył Michał Poduch. Od tej pory drużyna z Wasilkowa zaczęła bronić wyniku. Była to woda na młyn miejscowym. W 81 minucie podanie z rzutu rożnego do bramki przedłużył Łukasz Gryko a w 86 minucie zwycięskiego gola zdobył Przemysław Koźlik.

Według obserwatorów III ligowcy zaczęli mecz ze zbyt wielkim animuszem. Przewyższali prędkością w to w upalną pogodę musiało odbić się na ich kondycji. W końcówce gospodarze wykorzystali swoje okazje i gramy dalej.

Skład KS Michałowo: Szczepanik, Lemański (Weremczuk 73), Koźlik, Zabrocki, Małyszko, Korotkiewicz, Skiepko Gryko, Roszkowski (D. Doroszko 89), Kondracki, Grabowski.

W rezerwie pozostali: Kucharczyk, Tomczyk M, Doroszko P., Konończuk D.

Jest to już trzeci awans naszej drużyny do półfinału. Poprzednie występy w sezonie 2014/15 oraz 2015/16 zakończyły się niepowodzeniem. Ale jak mówią do trzech razy sztuka.

Naszymi przeciwnikami mogą być zespoły ŁKS Łomża oraz zwycięzcy pojedynków Sokół Sokółka – Ruch Wysokie Mazowieckie oraz Wissa Szczuczyn – Olimpia Zambrów.

Półfinały zaplanowane są na 25 lipca, a finał – 5 sierpnia.

Gratulujemy i czekamy na historyczny awans do finału.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Z dwóch KS lepsze Michałowo została wyłączona

Podczas meczu pucharowego i następnych prosimy o przestrzeganie następujących zasad

NA TERENIE OBIEKTU WIDZ JEST ZOBOWIĄZANY:

 – ZAJĄĆ MIEJSCE WYŁĄCZNIE NA TRYBUNACH. NIE JEST MOŻLIWE PRZEBYWANIE OD STRONY PŁYWALNI I SZKOŁY;

-REALIZOWAĆ OBOWIĄZEK ZAKRYWANIA UST I NOSA, DO CZASU ZAJĘCIA PRZEZ NIEGO MIEJSCA NA TRYBUNACH ORAZ PODCZAS PORUSZANIA SIĘ NA TERENIE OBIEKTU;

 – ZACHOWAĆ 2 METRY ODLEGŁOŚCI OD INNEGO WIDZA

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Podczas meczu pucharowego i następnych prosimy o przestrzeganie następujących zasad została wyłączona

Zapraszamy na mecz

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Zapraszamy na mecz została wyłączona

Najlepsi pływacy

Na koniec roku szkolnego Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Michałowie wręczył upominki najlepszym pływakom. Za godne reprezentowanie Sekcji Pływackiej „Na Fali” wyróżnieni zostali:

  1. Nadia Zastocka
  2. Nikola Zastocka
  3. Amelia Grodzka
  4. Wiktoria Filipczuk
  5. Maciej Ostaszewski

 

Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Najlepsi pływacy została wyłączona

RANNE PTASZKI

PROMOCJA RANNE PTASZKI OD 1 LIPCA DO 31 SIERPNIA 2020

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU DO GODZ. 13.00

PRZY ZAKUPIE BILETU NORMALNEGO, ULGOWEGO, SENIOR

– OTRZYMUJESZ 1 GODZ. GRATIS

ZAPRASZAMY!!!

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania RANNE PTASZKI została wyłączona

Atrakcje wracają na basen w Michałowie

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Atrakcje wracają na basen w Michałowie została wyłączona