Promocja „Ranne Ptaszki”

Czas trwania promocji o 31 sierpnia 2018r.

W godzinach 10.00-15.00 w dni powszednie do zakupionego biletu indywidualnego dokładamy 1 godzinę gratis*

*promocja nie obejmuje weekendów i świąt

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Promocja „Ranne Ptaszki” została wyłączona

VII Turniej „SZEŚĆ LAT PO EURO SPOKO” pod patronatem Prezesa Podlaskiego Zwiazku Piłki Nożnej

REGULAMIN TURNIEJU

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania VII Turniej „SZEŚĆ LAT PO EURO SPOKO” pod patronatem Prezesa Podlaskiego Zwiazku Piłki Nożnej została wyłączona

KONIEC PRZERWY TECHNOLOGICZNEJ!

Wszystko czyściutkie, pachnące, woda w basenie zmieniona.

OD 9 LIPCA 2018R. PŁYWALNIA „NA FALI” W MICHAŁOWIE ZAPRASZA:
– PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 10.00 – 21.00
– SOBOTA, NIEDZIELA, ŚWIĘTO 12.00 – 21.00

WAKACYJNE ATRAKCJE:
– WODNY PLAC ZABAW!
– PROMOCJA „RANNE PTASZKI” – W DNI ROBOCZE PRZY ZAKUPIE BILETU INDYWIDUALNEGO NA PŁYWALNIĘ DO GODZ. 15.00 – DRUGA GODZINA GRATIS

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania KONIEC PRZERWY TECHNOLOGICZNEJ! została wyłączona

EURO SPOKO w Michałowie odwołane

W związku z licznymi prośbami o zmianę terminu Turnieju Drużyn Podwórkowych „EURO SPOKO w Michałowie”, ze względu na trwający Mundial, organizatorzy przychylają się do tego i odwołują turniej w dniu 30 czerwca br. Turniej zostanie rozegrany w sierpniu. Bliższy termin podamy później.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania EURO SPOKO w Michałowie odwołane została wyłączona

XVIII Regaty Puchar Żubra

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania XVIII Regaty Puchar Żubra została wyłączona

100 długości basenu na 100 rocznicę odzyskania niepodległości

100 długości basenu na 100 lecie odzyskania niepodległości

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania 100 długości basenu na 100 rocznicę odzyskania niepodległości została wyłączona

Sukcesy pływaków w Augustowie i Suwałkach

Grad medali naszych zawodników w Wieloboju Pływackim

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Sukcesy pływaków w Augustowie i Suwałkach została wyłączona

Siatkówka plażowa 09.09.2018

V Turniej Siatkówki Plażowej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Siatkówka plażowa 09.09.2018 została wyłączona

Bezpieczne Wakacje 2018

Bezpieczne Wakacje 2018 w Michałowie

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Bezpieczne Wakacje 2018 została wyłączona

Dobry start naszych pływaczek

W dniu 25 maja br. odbyły się w Augustowie Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 i 11 lat. Wystartowali zawodnicy z województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Nasz klub reprezentowały Nikola Zastocka i Amelia Maria Grodzka. Nikola w klasyfikacji generalnej 10 latek była 6 na 36 zawodniczek i pobiła 3 rekordy życiowe, zaś w grupie 11 latek Amelka była 25 na 50 startujących i ustanowiła na wszystkich dystansach życiówki. Gratulujemy!

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Dobry start naszych pływaczek została wyłączona