III Piknik kolarski „Rower moją pasją” już za nami.

Wyścig kolarski Rower moją pasją_5.5 km_MINI wyniki

Wyścig kolarski Rower moją pasją 14 km Leśna Przygoda wyniki

Wyścig kolarski Rower moją pasją_34 km_Nieokiełznana Puszcza

Przy pięknej, słonecznej pogodzie, na malowniczą trasę wokół zalewu w Michałowie i leśne dukty Nadleśnictwa Żednia wyruszyło 162 miłośników roweru. Jest to wzrost ilości uczestników, w stosunku do roku ubiegłego o ponad 10%.

Po rozdaniu numerów startowych przez prawie godzinę trwała pasjonująca rywalizacja wśród najmłodszych, którzy w zależności od kategorii wiekowej mieli do pokonania jedno lub dwa okrążenia wokół zalewu. O godzinie 14 do rywalizacji przystąpili kolarze na trasach „Nieokiełznanej puszczy” o długości około 34km, „Leśnej przygody” o długości 14km i MINI – 5,5 km. Każda z tych tras miała inną charakterystykę. „Leśna przygoda” z malowniczymi krajobrazami, łagodnym profilem, idealna dla amatorów. „Nieokiełznana Puszcza” ze stromymi zjazdami i podjazdami, wąskimi ścieżkami, i dziką przyrodą idealna dla bardziej zaawansowanych miłośników kolarstwa. Wśród uczestników pikniku znalazły się profesjonalne grupy kolarskie z Białegostoku, Szpakowa, Serocka, Makówki, Białej Podlaskiej, Supraśla, Jędrzejowa, Zabłudowa, Karakul, Wasilkowa, Czeremchy, Marek, Bielska Podlaskiego, Księżyna, Hajnówki, Kleosina, Warszawy i oczywiście z Michałowa ze współorganizatorem imprezy, michałowskim Grzmotem Podlasia na czele. Mieliśmy międzynarodowe towarzystwo. Startowali wolontariusze z Turcji i wolontariuszka z Belgii.

Honorowymi starterami oraz wręczającymi upominki byli Burmistrz Michałowa Marek Nazarko i Zastępca Komendanta Placówki Straży Granicznej w Michałowie mjr Artur Sieńko.

Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania III Piknik kolarski „Rower moją pasją” już za nami. została wyłączona

Oferta pracy ratownikom wodnym na kąpielisku w Michałowie

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Oferta pracy ratownikom wodnym na kąpielisku w Michałowie została wyłączona

Półkolonie 2019

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Półkolonie 2019 została wyłączona

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ RODZIN 15 maja 2019 r.

W tym roku mamy szczególną okazję – po raz dwudziesty piąty obchodzimy Międzynarodowy Dzień Rodzin, ustanowiony 20.09.1993 r. przez Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych.

Niech Międzynarodowy Dzień Rodzin przypomni nam, jak ważna jest równowaga między życiem zawodowym a rodzinnym, co oznacza partnerstwo w wychowaniu dzieci, co to znaczy być dobrą matką i dobrym ojcem. Niech będzie on okazją do potwierdzenia, jak ważne są dobre relacje między rodzicami i dziećmi, między młodszym i starszym pokoleniem. Wychowanie dzieci można przecież łączyć z własnym rozwojem i realizacją zainteresowań rodziców. Rodzina to nie tylko obowiązek, ale też życiowa szansa spełniania własnych marzeń i realizowania planów! Wzajemne wsparcie, dzielenie trosk i zobowiązań tworzy poczucie bezpieczeństwa i pozwala żyć pełnią życia.

Na ten szczególny dzień Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Michałowie przygotował dla swoich klientów specjalną ofertę. Każdy zakupiony w dniu 15 maja bilet rodzinny staje się biletem całodziennym. Będzie można w gronie rodzinny, bez konieczności nerwowego spoglądania na zegarek  miło spędzić czas na naszej pływalni. Zapewniamy bezpłatne korzystanie z przyborów do zabaw w wodzie.

Zapraszamy serdecznie – bo Rodzina jest najważniejsza

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ RODZIN 15 maja 2019 r. została wyłączona

DRODZY MIŁOŚNICY KOLARSTWA!

W czasie pikniku policjanci z Komisariatu w Zabłudowie będą znakować rowery, które w wypadku kradzieży będzie można łatwo zidentyfikować. Aby Twój rower został zabezpieczony musisz mieć oprócz pojazdu:

– dowód kupna (faktura, paragon itp.) lub kartę gwarancyjną

– dowód tożsamości – (dorośli – dowód osobisty lub prawo jazdy itp.; uczniowie – legitymacje szkolne; przedszkolaki –dokument powinien posiadać jeden z rodziców).

Zapraszamy!

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania DRODZY MIŁOŚNICY KOLARSTWA! została wyłączona

19 maja 2019 r. wszyscy na rowery

Regulamin III Pikniku Rowerowego_Gmina Michałowo

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania 19 maja 2019 r. wszyscy na rowery została wyłączona

Halliwick

KURS Halliwick odbył się w dniach 11-14.04.2019r. na pływalni w Michałowie

Koncepcja Halliwick jest sposobem uczenia aktywności w wodzie, niezależnego poruszania się w niej i pływania osób w każdym wieku, ze zwróceniem szczególnej uwagi na osoby z trudnościami fizycznymi (bez względu na rodzaj i stopień ich niepełnosprawności). Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Halliwick została wyłączona

1 czerwca 2019 r. – zapraszamy miłośników siatkówki plażowej do Michałowa

REGULAMIN VI Turniej piłki siatkowej plażowej 2019

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania 1 czerwca 2019 r. – zapraszamy miłośników siatkówki plażowej do Michałowa została wyłączona

Kolejny sukces Wiktorii!

W finale wojewódzkim Igrzysk Dzieci w pływaniu (Szkoły Podstawowe do klas VI) wielki sukces odniosła nasza zawodniczka, Wiktoria Filipczuk (2006) zajmując w finale 50 m stylem dowolnym drugie miejsce. Rok temu była też druga na dystansie 50 m stylem klasycznym.
W finałach udział wzięła też Nikola Zastocka (2008), która zajęła dziesiąte miejsce na 50 m stylem grzbietowym.
W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (VII-VIII i III Gimnazjum) Maciej Ostaszewski był siódmy na 50 m stylem motylkowym a Julia Hajduk dziesiąta na 50 m stylem grzbietowym.
Gratulacje!

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Kolejny sukces Wiktorii! została wyłączona

INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW KURSU NA RATOWNIKÓW WODNYCH

Przesyłam informacje dotyczące Kursu na Ratownika wodnego organizowanego przez Białostockie WOPR i MOSiR w Michałowie:

I. Pierwsze zajęcia odbędą się w dniach 13 i 14 kwietnia 2019 r w godzinach:

1. 10:00-11:30 zajęcia praktyczne na pływalni – MOSiR Michałowo

2. 12:00-13:30 zajęcia teoretyczne – MOSiR Michałowo Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW KURSU NA RATOWNIKÓW WODNYCH została wyłączona