Promocja z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy złożyć  wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty wyrazy szacunku oraz życzyć,aby Wasza codzienna praca stanowiła źródło satysfakcji.

Życzymy, aby przywiązanie i wdzięczność obecnych uczniów wynagradzała Państwu trudy niełatwej pracy, a pamięć wychowanków stanowiła dowód na to, jak ogromną rolę spełniliście Państwo w ich życiu.

Dyrektor i pracownicy MOSiR Michałowo

Drodzy pracownicy oświaty!

14 października 2019 r. na hasło „oświata” po zakupieniu biletu na jedną godzinę – drugą otrzymacie gratis!

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Promocja z okazji Dnia Edukacji Narodowej. została wyłączona

Charytatywny Piknik Rodzinny na rzecz dzieci z autyzmem

W sobotę 21 września 2019 r. w hali Szkoły Podstawowej w Michałowie przeprowadzono IV Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Placówki Straży Granicznej w BobrownikachGramy i Pomagamy”.  Imprezę patronatem objął Burmistrz Michałowa. W czasie rywalizacji zbierano pieniądze na rzecz Fundacji „NA NIEBIESKO”, która wspiera rodziny dzieci z autyzmem. Wpisowe do turnieju oraz wpłaty od osób wspierających tę inicjatywę (każdy uczestnik za dowolna wpłatę do puszki mógł spróbować wspaniałe smakołyki przygotowane m. in. przez nauczycieli i rodziców) zasiliły konto fundacji.

Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Charytatywny Piknik Rodzinny na rzecz dzieci z autyzmem została wyłączona

Rusza aerobik!

26.09.2019r o godz. 18.30 zapraszamy na pierwsze w tym sezonie zajęcia aqua aerobiku. Wstęp bezpłatny.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Rusza aerobik! została wyłączona

Pomagamy!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Michałowie wspiera Fundację „Na Niebiesko” działającą na rzecz dzieci z autyzmem.

W dniu 21 września 2019 roku klienci korzystający z usług MOSiR, którzy wrzucą symboliczną złotówkę do puszki Fundacji „Na Niebiesko” przy zakupie bilety, otrzymają drugą godzinę gratis.

Zapraszamy!

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Pomagamy! została wyłączona

Aktualny grafik

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Aktualny grafik została wyłączona

21 września 2019 r. w Michałowie IV Charytatywny Piknik Rodzinny na rzecz dzieci z autyzmem. Dołącz do zabawy.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania 21 września 2019 r. w Michałowie IV Charytatywny Piknik Rodzinny na rzecz dzieci z autyzmem. Dołącz do zabawy. została wyłączona

Nauka i doskonalenie pływania „Na Fali”

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Nauka i doskonalenie pływania „Na Fali” została wyłączona

Sezon piłkarski czas zacząć!

Powoli zbliża się koniec przerwy miedzy sezonami piłkarskimi. Do nowych rozgrywek przystąpią zawodnicy Klubu Sportowego Michałowo w IV Lidze, Trampkarzach, Orlikach i Żakach. Po raz pierwszy od kilku lat wystąpimy na czterech poziomach rozgrywek.

Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Sezon piłkarski czas zacząć! została wyłączona

VIII Turniej „Siedem lat po EURO SPOKO” za nami! Polska i Anglia górą.  

            Ósmy Turniej Piłki Nożnej „Siedem lat po EURO SPOKO” w Michałowie został rozegrany w sobotę 7 lipca na głównej płycie stadionu. Odbył się w dwóch kategoriach wiekowych. Drużyny zgłoszone do zawodów w wyniku losowania otrzymały nazwy zespołów grających w Euro 2012.

Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania VIII Turniej „Siedem lat po EURO SPOKO” za nami! Polska i Anglia górą.   została wyłączona

Ciekawa propozycja basenu „Na Fali” w Michałowie

Wiele osób korzystających z basenu na pytanie jaki ma rekord życiowy na 50 metrów tylko wzrusza ramionami. „Nie biorę udziału w zawodach, nikt nie zmierzył mi czasu” – takie najczęściej padają odpowiedzi.

W niedzielę 7 lipca w godzinach 12.00 – 17.00 na basenie w Michałowie każdy chętny mógł zgłosić do ratownika chęć ustanowienia (pobicia) swojego rekordu życiowego na 50 metrów. Wiek, styl nie był ważny. Ważna była chęć startu i zmierzenia się z czasem.

A czasy były różne. Od 33,12 do 1.41,05 u kobiet i od 28,61 do 1.26,32 u mężczyzn. Każdy uczestnik otrzymał dyplom i słodki upominek, zaś zawodniczce i zawodnikowi, którzy uzyskali najlepsze czasy (Wiktoria Filipczuk i Maciej Ostaszewski), wręczono torby sportowe.

Ogółem  w zabawie udział wzięło 26 osób w tym 14 kobiet.

Wiktoria i Maciek (zdjęcie archiwalne)

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Ciekawa propozycja basenu „Na Fali” w Michałowie została wyłączona