25 kolejka IV ligi

MKS RUCH Wysokie Mazowieckie- KS Michałowo 4:3

Skład sędziowski: Chrzanowski Mariusz, Czech Marcin, Gałczyk Mariusz

Strzelcy bramek: 6′ Adrian Romanowski (MKS RUCH Wysokie Mazowieckie), 16′ Łukasz Roszkowski , 36′ Mateusz Bohdziel (KS Michałowo), 48′ Patryk Pasko, 50′ 79′ Kamil Jackiewicz (MKS RUCH Wysokie Mazowieckie), 90’+3 Łukasz Wojno (KS Michałowo)

MKS RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE

15 Norbert Jendruczek (Br.), 2 Sebastian Zabłocki, 3 Patryk Pasko, 8 Szymon Żabiuk, 9 Kamil Sakowicz, 10 Paweł Brokowski, 14 Adrian Romanowski, 16 Damian Decewicz, 20 Kamil Gryko, 21 Łukasz Grzybowski (Kpt.), 23 Aleksander Drenowski

SKŁAD REZERWOWY

1 Kamil Stanisławski (Br.), 12 Hubert Stanisławski (Br.), 4 Dominik Wyszyński, 7 Kamil Jackiewicz, 11 Mariusz Piszczatowski, 17 Jakub Kaliszczyk, 22 Jakub Żero, 24 Damian Jabłoński, 25 Kamil Szymborski

TRENER KAMIL JACKIEWICZ

KS MICHAŁOWO

1 Damian Maksymowicz (Br.), 3 Mateusz Sawicki, 8 Jakub Korotkiewicz, 9 Łukasz Roszkowski, 10 Paweł Zabrocki (Kpt.), 16 Marek Tomczyk, 17 Damian Grabowski, 18 Dawid Andruszko, 20 Aleksander Kuźma, 21 Mateusz Bohdziel, 24 Łukasz Wojno

SKŁAD REZERWOWY

12 Kacper Laskowski (Br.), 5 Oliwier Bohdziel, 29 Marcin Trzciński

TRENER GRZEGORZ SZYMAŃSKI

NAPOMNIENIA:

-żółta kartka Kamil Jackiewicz (MKS RUCH Wysokie Mazowieckie), Damian Grabowski (KS Michałowo)

24 kolejka IV ligi

KS Michałowo – KS ORLĘTA Czyżew 2:4

Skład sędziowski: Fiodorczuk- Sipko Ewelina, Adamski Marcin, Słowikowska Monika

Strzelcy bramek: 11′ Mateusz Grabarz , 29′ 72′ Przemysław Jastrzębski (KS Orlęta Czyżew), 43′ Mateusz Sawicki (KS Michałowo), 55′ Michał Steć (KS Orlęta Czyżew), 87′ Łukasz Wojno

KS MICHAŁOWO

1 Damian Maksymowicz (Br.), 4 Mateusz Bohdziel, 8 Jakub Korotkiewicz, 9 Łukasz Roszkowski, 10 Paweł Zabrocki (Kpt.), 16 Marek Tomczyk, 17 Damian Grabowski, 18 Dawid Andruszko, 20 Aleksander Kuźma, 22 Mateusz Sawicki, 23 Łukasz Wojno

SKŁAD REZERWOWY

12 Kacper Laskowski (Br.), 19 Kamil Trofimczuk, 21 Oliwier Bohdziel, 25 Marcin Trzciński

TRENER GRZEGORZ SZYMAŃSKI

KS ORLĘTA CZYŻEW

1 Adrian Smętek (Br.), 3 Marcin Stańczyk, 5 Kacper Tarnowski, 6 Rafał Kujawa (Kpt.), 7 Karol Styś, 9 Szymon Jaźwiński, 10 Przemysław Jastrzębski, 15 Adrian Boguszewski, 23 Adam Ilczuk, 28 Mateusz Grabarz, 77 Michał Steć

SKŁAD REZERWOWY

99 Przemysław Popławski (Br.), 8 Filip Stypułkowski, 11 Zhenia Synytsia, 12 Daniil Ivanov, 14 Aleksander Zakrzewski, 18 Adam Wnorowski, 19 Łukasz Perkowski, 20 Dawid Ożarowski

TRENER GRZEGORZ JÓŹWIAK

NAPOMNIENIA:

-żółta kartka Marek Tomczyk, Łukasz Wojno (KS Michałowo), Zhenia Synytsia (KS ORLĘTA Czyżew)

-czerwona kartka Mateusz Grabarz (KS ORLĘTA Czyżew)

23 kolejka IV ligi

LKS DĄB Dąbrowa Białostocka – KS Michałowo 3:5

Skład sędziowski: Bućko Dominik, Ukalski Piotr, Kujawa Dawid

Strzelcy bramek: 4′ Kamil Trofimczuk (KS Michałowo), 30′ Petro Susak (LKS Dąb Dąbrowa Białostocka), 45’+1, 52′, 86′ Łukasz Wojno (KS Michałowo), 72′ Mateusz Prolejko (LKS Dąb Dąbrowa Białostocka), 90’+2 Uladzislau Datsenka (LKS Dąb Dąbrowa Białostocka)

LKS DĄB DĄBROWA BIAŁOSTOCKA

1 Krzysztof Wojtkielewicz (Br.), 3 Jakub Gulc, 4 Krzysztof Rychtarczyk, 6 Kamil Markiewicz, 7 Mateusz Prolejko, 8 Mikołaj Markiewicz, 9 Petro Susak, 10 Uladzislau Datsenka, 11 Adrian Chim, 20 Jacek Markiewicz, 21 Robert Speichler (Kpt.)

SKŁAD REZERWOWY

12 Jakub Kondrusiewicz (Br.), 2 Tymoteusz Kostro, 5 Maciej Klimczuk, 17 Fabian Dąbrowski, 18 Dawi Kos

TRENER JACEK MARKIEWICZ

KS MICHAŁOWO

12 Kacper Laskowski (Br.), 5 Mateusz Bohdziel, 8 Jakub Korotkiewicz, 9 Łukasz Roszkowski, 10 Paweł Zabrocki (Kpt.), 16 Marek Tomczyk, 18 Dawid Andruszko, 20 Marcin Trzciński, 23 Mateusz Sawicki, 24 Łukasz Wojno, 29 Kamil Trofimczuk

SKŁAD REZERWOWY

1 Damian Maksymowicz (Br.), 21 Oliwier Bohdziel

TRENER GRZEGORZ SZYMAŃSKI

 

21 kolejka IV ligi

KS Wasilków- KS Michałowo 6:0

Skład sędziowski: Kostko Paweł, Cieciorko Marcin, Organek Dariusz

Strzelcy bramek: 9′ Damian Toczydłowski, 39′ Damian Fronc, 44′ 81′ Jan Pawłowski, 73′ Kacper Skibko, 87′ Jakub Witkowski

KS WASILKÓW

1 Hubert Gostomski (Br), 4 Maciej Kubeł, 5 Emil Łupiński, 7 Damian Toczydłowski, 9 Jan Pawłowski, 11 Wojciech Kuriata, 14 Kacper Niedźwiecki, 15 Bartosz Dudziński (Kpt.), 19 Aliaksei Vatkevich, 21 Damian Fronc, 22 Michał Dawidowicz

SKŁAD REZERWOWY

6 Paweł Bernacki, 8 Michał Hryszko, 10 Jakub Witkowski, 13 Kacper Skibko, 16 Michał Poduch, 18 Patryk Koncewicz, 20 Mateusz Cichoński, 28 Wiktor Żydaczek

TRENER MICHAŁ HRYSZKO

KS MICHAŁOWO

1 Damian Maksymowicz (Br.), 3 Mateusz Sawicki, 10 Paweł Zabrocki (Kpt.), 11 Kacper Szadłowski, 16 Marek Tomczyk, 17 Damian Grabowski, 18 Dawid Andruszko, 20 Aleksander Kuźma, 21 Adam Butkiewicz, 24 Łukasz Wojno, 29 Marcin Trzciński

SKŁAD REZERWOWY

12 Kacper Laskowski (Br), 6 Oliwier Bohdziel, 8 Jakub Korotkiewicz, 25 Kamil Trofimczuk

TRENER GRZEGORZ SZYMAŃSKI

NAPOMNIENIA:

-żółta kartka Kacper Niedźwiecki, Kacper Skibko (KS Wasilków)

Skip to content