Runda jesienna sezonu 2020/21 już za nami

przywitanie kapitanów drużyn piłkarskich

W IV lidze do rozegrania zostało spotkanie u siebie z ŁKS 1926 Łomża (obie drużyny otrzymały zgodę Podlaskiego Związku Piłki Nożnej na rozegranie meczu na wiosnę).

Jak w tej rundzie zaprezentował się nasz KS Michałowo?

Trzeba przyznać, że bardzo dobrze. Zajmujemy 4 miejsce za Turem Bielsk Podlaski (1 mecz zaległy), Wissą Szczuczyn i Promieniem Mońki. 11 zwycięstw, 4 porażki, u siebie wszystkie mecze wygrane, na wyjazdach po 4 zwycięstwa i porażki. Strzelaliśmy dużo bramek – 45 (czwarte miejsce w tej kategorii po Turze Bielsk Podlaski, Promieniu Mońki i Wissie Szczuczyn). Jesteśmy jedyną drużyną z powiatu białostockiego w IV lidze.

RAZEM DOM WYJAZD
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.  Tur Bielsk Podlaski 15 41 13 2 0 66-10 7 1 0 43-4 6 1 0 23-6
2.  Wissa Szczuczyn 16 38 12 2 2 46-17 5 2 1 25-11 7 0 1 21-6
3.  Promień Mońki 16 36 11 3 2 53-24 5 2 1 24-11 6 1 1 29-13
4.  KS Michałowo 15 33 11 0 4 45-32 7 0 0 32-11 4 0 4 13-21
5.  ŁKS 1926 Łomża 15 32 10 2 3 39-16 5 1 2 25-11 5 1 1 14-5
6.  Warmia Grajewo 15 29 9 2 4 28-17 4 1 2 16-7 5 1 2 12-10
7.  Hetman Białystok 16 28 9 1 6 38-25 6 0 2 21-6 3 1 4 17-19
8.  Krypnianka Krypno 16 27 9 0 7 38-38 4 0 4 16-18 5 0 3 22-20
9.  Sokół 1946 Sokółka 16 20 6 2 8 29-36 3 1 4 18-19 3 1 4 11-17
10.  Sparta 1951 Szepietowo 16 18 6 0 10 25-31 3 0 5 10-15 3 0 5 15-16
11.  Dąb Dąbrowa Białostocka 16 13 4 1 11 17-43 3 0 5 11-17 1 1 6 6-26
12.  Cresovia Siemiatycze 16 13 3 4 9 23-37 2 2 4 14-11 1 2 5 9-26
13.  Wigry II Suwałki 16 13 4 1 11 29-51 4 0 4 17-19 0 1 7 12-32
14.  MOSP Białystok 16 12 3 3 10 23-32 1 1 6 12-19 2 2 4 11-13
15.  MKS Mielnik 16 12 4 0 12 13-51 3 0 5 10-19 1 0 7 3-32
16.  Orzeł Kolno 16 12 3 3 10 28-53 2 2 4 16-20 1 1 6 12-33
17.  Sparta Augustów 16 11 3 2 11 21-48 2 1 5 11-22 1 1 6 10-26

Łupem bramkowym podzielili się: Maciej Kondracki – 13, Damian Grabowski – 10, Łukasz Gryko – 5, Piotr Skiepko – 4, Paweł Zabrocki – 3, Jakub Korotkiewicz, Przemysław Koźlik, Jakub Lemański, Piotr Ponichtera, Łukasz Roszkowski, Łukasz Szczepanik, Rafał Weremczuk – po 1. Trzy gole padły ze strzałów samobójczych.

Sporo bramek jednak traciliśmy – 32 (tyle co MOSP Białystok). Bardziej dziurawą obronę mieli tylko Sokół Sokółka – 36, Cresovia Siemiatycze – 37, Krypnianka Krypno – 38, Dąb Dąbrowa Białostocka – 43, Sparta Augustów – 48, Orzeł Kolno – 49, Wigry II Suwałki i MKS Mielnik – po 51,

Najwięcej minut na boisku spędzili: Paweł Zabrocki – 1 286, Maciej Kondracki – 1 224, Przemysław Koźlik – 1 210, Damian Grabowski – 1 198, Jakub Korotkiewicz – 1 101, Piotr Skiepko – 1062, Marek Tomczyk – 999, Łukasz Szczepanik – 810, Łukasz Gryko – 809, Łukasz Roszkowski – 764, Jakub Małyszko – 758, Mateusz Butkiewicz – 731, Robert Kucharczyk – 540, Jakub Lemański – 488, Dawid Charkiewicz – 468, Konrad Niegowski – 409, Rafał Weremczuk – 393, Michał Tchórznicki – 291, Dawid Doroszko – 167, Przemysław Doroszko – 105, Piotr Ponichtera – 103, Kamil Trofimczuk – 42, Daniel Konończuk – 20, Mateusz Prolejko – 15, Marcin Waszkiewicz – 14,

W Pucharze Polski w poprzedniej edycji dotarliśmy do półfinału (odpadliśmy po dogrywce z Olimpią Zambrów). Teraz w ramach 1/8 finału przyjedzie na wiosnę do nas Ruch Wysokie Mazowieckie.

 

Trampkarz (II LIGA WOJEWÓDZKA C1 GR. 1)

POZ NAZWA MECZE PKT ZWY POR REM 64:8
1 APN HATTRICK BIAŁYSTOK/td> 9 22 7 1 1 64:8
2 MOSP III BIAŁYSTOK 9 22 7 1 1 43:9
3 RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE 9 21 7 0 2 66:17
4 AP TALENT II BIAŁYSTOK 9 19 6 1 2 26:13
5 OSiR HAJNÓWKA 9 13 4 1 4 32:32
6 OLIMPIA ZAMBRÓW 9 13 4 1 4 34:25
7 KS MICHAŁOWO 9   9 3 0 6 29:50
8 CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA 9   8 2 2 5 14:33
9 NAREW CHOROSZCZ 9   3 1 0 8 11:59
10 PASJA KLEOSIN 9   1 0 1 8 10:83

Orlik (E1 GR. 9)                                

POZ NAZWA MECZE PKT ZWY POR REM 64:8
1 AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 20 58 19 1   0 103:14
2 AKADEMIA MALUCHA BIAŁYSTOK 20 36 11 3   6   51:35
3 KS MICHAŁOWO 20 27   8 3   9   33:38
4 GRYFIK GRÓDEK 20 21   6 3 11   32:48
5 MKS BIAŁE ŻUBRY NAREWKA 20   3   1 0 19     2:86

 

Żak

POZ NAZWA MECZE PKT ZWY POR REM 64:8
1 KS LWY BIAŁYSTOK 20 40 12 4   4 46:26
2 AP LEŚNA BIAŁYSTOK 20 36 10 6   4 54:23
3 AKADEMIA TECHNIKI BIAŁYSTOK 20 29   9 2   9 47:41
4 GRYFIK GRÓDEK 20 18   4 6   9 20:44
5 KS MICHAŁOWO 20 13   3 4 12 20:59
Skip to content