Turniej Beach Soccer dla dzieci i Turniej Siatkówki Plażowej- 20.08.2022r.

ZDJĘCIE Z ZAWODNIKAMI
20.08.2022r. nad Zalewem Siemianówka odbył się turniej Beach Soccer o Puchar Michałowa dla dzieci oraz Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Przewodniczącej Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. W klasyfikacji końcowej w Beach Soccera I miejsce Akademia Piłkarska Talent I Białystok, II miejsce Akademia Piłkarska Talent II Białystok, III miejsce zajęła drużyna KS Michałowo I, Luks Lider Zabłudów uplasowała się na miejscu IV, a KS Michałowo II zajął V miejsce. Najlepszy zawodnik – Paweł Korkuz (KS Michałowo I), a najlepszym bramkarzem została Kornelia Kraśnicka (AP Talent I Białystok). W Turnieju Siatkówki Plażowej wzięło udział 7 zespołów. Na podium stanęli: Brother Team I miejsce, II miejsce Chłopy, III miejsce zajęła drużyna 4 Liga, za podium miejsce IV Emememsy i Tosia, V miejsce Husaria Volley,VI miejsce ASSY, VII miejsce PAJP. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mateusz Kardasz (Brother Team). Nagrody wręczali Przewodnicząca Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Michałowie Pani Ewa Garbolińska oraz Dyrektor MOSiR w Michałowie Pan Dariusz Golak. Dziękujemy sędziom – Mateusz Bohdziel i Jakub Zienkiewicz za sędziowanie, Trenerom, rodzicom oraz wszystkim zawodnikom za wspólną sportową zabawę.