Kolejny udany turnus półkolonii w Michałowie.

Znane porzekadło mówi, że w czasie wakacji dzieci się nudzą. Stwierdzenie być może trafne, lecz na pewno nie dotyczy dzieci z Michałowa. Do szerokiej oferty wakacyjnego wypoczynku tradycyjnie dołączył Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Michałowie organizując półkolonie, w których udział wzięło 25 dzieci w wieku od 5 do 11 lat.

Dzieci spędzały czas pod okiem instruktorów Agnieszki Bogdanowicz i Doroty Popławskiej. Codziennie dzieci korzystały z atrakcji pływalni, dzielnie pokonywały wodny tor przeszkód i uczyły się pływać. Brały udział w zajęciach sportowych prowadzonych na świeżym powietrzu i ciekawych zabawach świetlicowych.

W programie półkolonii znalazła się wycieczka do Placówki Straży Granicznej w Michałowie oraz  spotkanie z policjantem z Komisariatu w Zabłudowie. Na zakończenie turnusu wszyscy udali się do Białegostoku do kina na film „Gru, Dru i Minioki”.

             Jako organizatorzy chcemy podziękować za wiele ciepłych słów i wyrazów uznania jakie płynęły od uczestników półkolonii i ich Rodziców.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.