TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIEJSKIEJ W MICHAŁOWIE

SZYMKI ZDETRONIZOWANE!

Kolejny (a 8 organizowany przez MOSiR) Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Michałowie odbył się 26 stycznia 2019r. Pierwotnie mieliśmy grać 19 stycznia ale z powodu żałoby narodowej termin został przesunięty o tydzień. Tym razem nie udało się odnieść ósmego zwycięstwa z kolei drużynie Szymki: Alina Awruk, Michał Suchodoła, Jarosław Szpilko. Tego dnia byli troszkę słabsi i ostatecznie zajęli trzecie miejsce. Lepsi od nich byli zawodnicy SppS Supraśl (Marcin Andrejewicz, Krzysztof Saniukiewicz, Adam Zaręba) oraz Kakarotto Team (Bartłomiej Czerepuszko, Sebastian Kot, Marcin Hrubczyński). Udział wzięło 10 zespołów.

Według zawodników i obserwatorów ten turniej stał na wyższym i bardziej wyrównanym poziomie w porównaniu z poprzednimi. Pojawiło się kilka nowych zespołów. Po ceremonii końcowej zawodnicy już umawiali się na rewanż za rok.

Ostateczna kolejność:

1. SppS Supraśl (Marcin Andrejewicz, Krzysztof Saniukiewicz, Adam Zaręba)
  2. Kakarotto Team (Bartłomiej Czerepuszko, Sebastian Kot, Marcin Hrubczyński)
  3. Szymki (Alina Awruk, Michał Suchodoła, Jarosław Szpilko))
  4. Hakuna Matata (Paweł Ignatowicz, Bogdan Grzybko, Paula Markowska)
  5. No Name ( Krzysztof Kazberuk, Stanisław Kaczmarek, Dawid Ostrowiecki)
  6. Amatorzy Siatkówki (Przemysław Sokół, Tomasz Ciuruk, Adrian Rudczuk)
  7. Kornishony (Piotr Oniszczuk, Mariusz Ozorowski, Daniel Bułynko)
  8. Młode Wilki (Michał Strzeszewski, Kamil Oniszczuk, Michał Gorbacz)
  9. Drużyna Anawoja (Oguzhan Alpat, Elisabeth Scheller, Tomasz Tomaszuk)
  10. Siatkarze z podwórka (Dawid Andruszko, Kamil Aksiucik, Michał Burak)

Najlepszym zawodnikiem został Marcin Andrejewicz (SppS Supraśl), zawodniczką – Paula Markowska (Hakuna Matata), najstarszym zawodnikiem Piotr Oniszczuk (Kornishony), najmłodszym – Dawid Andruszko (Siatkarze z podwórka) a najlepszym zawodnikiem z Michałowa – Stanisław Kaczmarek (No Name)

Każda drużyna otrzymała dyplom i puchar a zawodnicy trzech najlepszych zespołów – medale. Wyróżnieni zawodnicy – statuetki. Szczególne brawa należą się najstarszemu (47 letniemu) Piotrowi Oniszczukowi oraz Drużynie  Anawoja, gdzie wolontariusze Ozi z Turcji i Eli z Austrii dzielnie wspierani przez Tomka zajęli dziewiąte miejsce.